godło Polski logo

Szkoła Podstawowa
im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie

KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Nauczanie przedszkolne

  • mgr Renata Winter (wychowawca kl. 0 a)

Edukacja wczesnoszkolna

  • mgr Wiesława Rausch (wychowawca kl. I a)
  • mgr Elżbieta Lasik (wychowawca kl. I b)
  • mgr Marlena Sander (wychowawca kl. II a)
  • mgr Henryka Madzińska (wychowawca kl. II b)
  • mgr Grażyna Wojtasik (wychowawca kl. III a)
  • mgr Lidia Nowak (wychowawca kl. III b)
  • mgr Paulina Lasik (wychowawca kl. III c)

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Tomczyńska - Dorn (wychowawca kl. IV a, nauczyciel języka polskiego)
  • mgr Hanna Wenckowska - Sänger (wychowawca kl. IV b, nauczyciel języka polskiego)
  • mgr Arletta Studzińska (wychowawca kl. IV c, nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania do życia w rodzinie, bibliotekarz)
  • mgr Tomasz Łączny (wychowawca kl. V a, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Arkadiusz Roga (wychowawca kl. V b, nauczyciel matematyki)
  • mgr Anna Łatanik (wychowawca kl. VI a, nauczyciel języka polskiego)
  • mgr Tomasz Grobelski (wychowawca kl. VI b, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Iwona Koguciuk (wychowawca kl. VII a, nauczyciel języka polskiego, informatyki)
  • mgr Agnieszka Kamyszek (wychowawca kl. VII b, nauczyciel matematyki)
  • mgr Małgorzata Skuza (wychowawca kl. II A gimnazjum, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Hanna Wuka (wychowawca kl. II B gimnazjum, nauczyciel matematyki)
  • mgr inż. Milena Cyprych - Sobolewska (wychowawca kl. III A gimnazjum, nauczyciel chemii, fizyki)
  • mgr Anna Panert (wychowawca kl. III B gimnazjum, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Janusz Nowakowski (nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr inż. Róża Kulmaga (nauczyciel przyrody)
  • mgr Agnieszka Tulińska (nauczyciel biologii, chemii)
  • mgr Dorota Nowicka (nauczyciel geografii, przyrody)
  • mgr Dorota Zygmunt (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Anna Olszak (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Magdalena Jankowska (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Sylwia Sadzińska (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Joanna Leśniarek (nauczyciel języka niemieckiego, logopeda)
  • mgr Joanna Wrzosek - Iglewska (nauczyciel języka niemieckiego, logopeda)
  • mgr Wojciech Bethke (nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie)
  • mgr Remigiusz Radecki (nauczyciel informatyki, techniki)
  • mgr Magdalena Itrich (nauczyciel muzyki, plastyki)
  • mgr Anna Jacek - Szabela (nauczyciel techniki, zajęć artystycznych, pedagog)
  • mgr Teresa Wentk (nauczyciel religii)
  • mgr Patrycja Swiniarska (nauczyciel religii, etyki)
  • ks. mgr Rafał Kwiatkowski (nauczyciel religii)
  • mgr Wioletta Chróścińska - Nowakowska (pedagog)
  • mgr Dorota Lisowska (pedagog)
  • mgr Magdalena Sławińska (psycholog)
  • mgr Piotr Adamczewski (bibliotekarz)
  • mgr Lucyna Hunkier (opiekun świetlicy szkolnej)
  • mgr Monika Pobutkiewicz - Sałek (opiekun świetlicy szkolnej)
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2018 Szkoła Podstawowa w Rynarzewie
Wykonanie strony: soft&site